V sobotu 7. října od 15:00 hod.

JINDŘICHOV – SUDKOV

Po čtyřech týdnech se opět můžeme těšit na domácí utkání našich fotbalistů. V podzimní části soutěže je to předposlední domácí zápas. Během předchozích tří kol se událo hodně zajímavého. Vedoucí Leština dvakrát prohrála, porážkám se nevyhnula ani Lesnice a Postřelmov, takže jsme díky dvěma výhrám venku z tohoto dění vyšli relativně dobře. Jsme v tabulce druzí pouhé 2 body za Leštinou, která má ovšem odehráno o jeden zápas víc. V tomto zápase bychom měli být úspěšní už proto, že Sudkov je po 9. kole v tabulce na 8. místě. Zápas bude řídit Lubomír Habermann z Rudy, na čarách mu budou asistovat Petr Jílek ze Zábřeha a Miroslav Kreif z Hanušovic. Nad zdárným průběhem bude dohlížet delegát Luděk Langhammer st.

3 comments on “10. kolo

Napsat komentář