Stoprocentní bodový zisk z úvodních dvou zápasů nového ročníku, ale především 12 branek v sítích soupeřů, o které se postaralo osm hráčů, a vynikající střelecká produktivita.

Ve 2. soutěžním kole jsme hostili Písečnou a konečnému výsledku určitě neodpovídá průběh 1. poločasu. V něm jsme sice ve 20. minutě po úspěšných střelách Vojty Mika a Lukáše Křenka vedli 2:0, ale hosté v 37. minutě snížili z penalty Ladislavem Slavíkem a o pár minut později nebyli daleko po přímém kopu z hranice šestnáctky od vyrovnání, když míč jen těsně minul naši branku. Zlom v utkání přišel v závěru poločasu, když po dobré akci Martina Navrátila a Lukáše Křenka po levém křídle zařídil „šatňáka“ Franta Vaněk.

Ve druhé půli začalo pršet nejen z oblohy, ale také do soupeřovy branky. Lukáš Křenek a Jirka Tezner přidali na naše konto po 2 brankách a konečné skóre tak naskočilo na 7:1. Výsledek je to parádní, i když přiznejme, že k soupeři hodně krutý.