BLUDOV – JINDŘICHOV

4 : 2

Poslední podzimní kolo přivedlo náš tým na půdu vedoucího týmu soutěže SK Bludov. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme 0:3 brankami střiženými přes kopírák – střela domácího hráče – výborný zákrok Radima Šima – dorážka do odkryté branky zcela nehlídaným hráčem soupeře. Čtvrthodinka jako z hororu a otázka – Jakou dneska dostaneme dardu?

Naštěstí domácí polevili a naši vyrovnali hru a začali se dostávat do šancí. Ta první poté, co Lukáš Křenek přesprintoval dva domácí hráče, skončila střelou těsně vedle pravé tyče. V té další už ale Lukáš nezaváhal. Nádhernou přihrávku do běhu proměnil v úspěšnou střelu podél vybíhajícího Hegedüse. A v závěru poločasu po naší standardce dorážel hlavou na 2:3 Vojta Miko.

Ve druhé půli se fotbal na dlouho vytratil z trávníku. Našim, kteří nastupovali k utkání bez pěti hráčů základního kádru, viditelně docházely síly. Až v poslední minutě stanovili domácí po závaru před naší brankou konečné skóre.

Vítězství přineslo Bludovu titul „podzimního mistra“, našim po podzimní části náleží 8. příčka.