ŽULOVÁ – JINDŘICHOV

2 : 4

Nejlepší výkon našeho týmu v této sezóně. Zápas jsme nezačali dobře a první dvacetiminutovku jsme šlapali vodu. V 8. minutě šel domácí tým do vedení brankou Zdeňka Kadeřábka. Ve 20. minutě však naši šikovně sebrali ve středu pole soupeři míč a Denis Tomíček našel dlouhým míčem do běhu Michala Velkého, který vzápětí předložil Laďovi Petrovi míč před branku a nabídl mu vyrovnání. Podobný míč však o pět minut později dostal do běhu domácí Vojtěch Maceček a domácí opět vedli.

Zápas měl dva „Borce nakonec“. Prvním byl náš Tomáš Svora, který sám před brankou zakopl a tak neproměnil vyloženou příležitost, druhým pak domácí gólman Josef Morong, který za svá záda nechal projít slabou střelu Denise Tomíčka z přímého kopu ve 40. minutě. Podruhé vyrovnáno!

Od této chvíle se otěže zápasu přesunuly do našich rukou. V poslední minutě první půle ještě Laďa Petr provětral dobrou střelou rukavice domácího brankáře.

Ve druhém poločase začala útočná snaha domácích narážet na konsolidovaný výkon naší obrany v čele s dobře chytajícím Radimem Šimem a na vlastní střeleckou nemohoucnost, když jejich největší šance končily střelou mimo branku. Zato my jsme byli produktivní. V 54. minutě si ve středu pole pomohli Franta Vaněk a Denis Tomíček, Přihrávka našla za obranou rozběhnutého Vojtu Mika a jeho nabídkou před branku pak nepohrdl Laďa Petr – 2:3.

Nervy domácích hráčů šly „do kýblu“, což se projevilo na šestici žlutých karet v rozpětí mezi 51. a 68. minutou. Toho dokonale využili naši hráči. V 77. minutě se po dobré kombinaci ocitl sám před brankářem Vojta Miko. Jeho pokus o jesle brankář domácích Morong vystihl, ale míč šel do strany a po něm šli oba jmenovaní hráči. Vojta byl skluzem u míče dřív a o rukavice gólmana se míč dostal do strany na úplně volného Laďu Petra, který do prázdné branky završil hattrick.

Snaha domácích o vyrovnání již byla neúspěšná, protože naši v obraně nic neřešili a míč posílali ihned daleko do bezpečí a hráči vpředu se jej snažili co nejdéle udržet daleko od naší branky. V 87. minutě byl ještě evidentně faulován v pokutovém ůzemí střídající Honza Bečica, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Závěrečný hvizd pak završil z naší strany velmi povedený zápas, za který zaslouží pochvalu všichni hráči

V Ý B O R N Ě !!!

Branky: Zdeněk Kadeřábek, Vojtěch Maceček – Ladislav Petr 3, Denis Tomíček