JINDŘICHOV – ŠTÍTY

2 : 0

Probíhala 2. minuta utkání, první rohový kop hostí a nás zachraňuje pravá tyč branky. Ve 4. minutě přišla naše první vážnější akce, centr na Laďu Petra, nepovedená hlavička, ale povedená dorážka a vedení 1:0. V 5. minutě druhý roh hostí a orazítkované břevno naší branky.

Pak následovalo uklidnění, šance se střídaly na obou stranách, ale oba brankáři, náš Radim Šimo a hostující Tomáš Kulíšek byli bezchybní.

Stejný obraz hry se naskýtal i ve druhém poločase. Až v nastaveném čase zúročil únik po pravé straně ve svůj druhý gólový zápis Laďa Petr.

Věřme, že zlepšené výkony našeho týmu vydrží i do dalších zápasů. Kdo by před začátkem soutěže nebo po prvním kole, kdy jsme ztratili 2 body penaltovou prohrou s Malínem (jediné 2 body, které Malín doposud získal!), věřil tomu, že budeme po 8. kole s jedinou porážkou v tabulce čtvrtí?