ŽULOVÁ – JINDŘICHOV

5 : 3

 

Už s uzdraveným Laďou Petrem, ale stále bez Radima Šima v brance, jsme nastoupili v Žulové, proti soupeři, který nás vždy dokáže v prvním poločase hodně zatlačit a na svém poměrně malém hřišti dokáže hrou na nákopy kralovat.

Tak také probíhal první poločas i dnešního utkání. Do vedení šli domácí již v 8. minutě, když jim pomohl nešťastně Pavel Špatina vlastním gólem. V 15. minutě už to bylo o dvě branky, když se trefil do černého domácí Matyáš Latzel. Celou první půli jsme tahali za kratší konec, možná i proto, že jsme přijali hru soupeře. Hodně pro konečný výsledek utkání znamenaly dva slepené góly Zdeňka Vargy v závěru poločasu, po kterých domácí odcházeli do šaten s vedením 4:0.

Do druhého poločasu však náš tým nastoupil jako vyměněný. Upustil od hry na nákopy a kombinační hrou začal domácím pořádně zatápět. V 62. minutě dorazil Vojta Miko do prázdné branky únik Ladi Petra a o pět minut později dorážel přímý kop stejného hráče Dominik Zimolka. Když v 73. minutě vyslal křížnou střelu z rohu vápna přímo do šibenice Filip Cikryt, dotáhl se náš tým na rozdíl jediné branky. Domácí hráči i fanoušci se najednou museli bát o výsledek. Naši se vrhli do útočení plnou silou, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Vítězství domácích pečetil v 88. minutě po úniku do naší otevřené obrany Zdeněk Kadeřábek – 5:3.