VIKÝŘOVICE – JINDŘICHOV

5 : 3

 

K takovýmto zápasům se těžko vyjadřuje. Jak chceme získat body, když děláme takové fatální chyby v obraně.

Ta první přišla hned v 1. minutě, když jsme Vikýrkám namazali na první gól. Sice jsem pak převzali iniciativu. Michal Velký se dostal do šance, obstřelil brankáře, ale domácí obrana na brankové čáře odvrátila. Pak už byl Michal dvakrát úspěšný a ve 14. minutě jsme vedli 2:1. Jenže Křepelka hned v následující minutě vyrovnal a vzápětí přeskočil míč naši obranu a tentýž hráč dostal domácí opět do vedení. To byl zlomový okamžik. Po dalších dvou chybách naší obrany šli domácí do šaten za stavu 5:2.

Do druhého poločasu naskočili do zálohy Fanda Vlček s Radkem Hrůzkem a naši převzali iniciativu. Jenže jsme vyprodukovali jen několik střel mimo soupeřovu branku. Slibnou akci Maruna Navrátila opět zlikvidovala domácí obrana na brankové čáře. Po třičtvrtě hodiny hry byl Martin faulován ve vápně a kopala se jedenáctka. Po dlouhém dohadování o to, kdo se ujme exekuce, si vzal míč Fanda Vlček a snížil na 3:5. To z naší starny bylo vše. O to, že se skóre již do konce nezměnilo, se postarala nemohoucnost domácích střelců, protože jejich šance v závěru byly víc než tutové!