JINDŘICHOV – RUDA

7 : 1

Dobře jsme začali, měli několik slibných příležitostí, ze kterých se ujala jediná, když Michal Tóth nadvakrát překonal brankáře Gruntoráda. Pak fatální chyba Radima Šima umožnila rudskému Kvapilíkovi srovnat skóre a od té doby se vyrovnala hra a výsledek zápasu byl na vážkách. Až do 62. minuty. To se poprvé v této sezóně zapojil do hry Laďa Petr. Během dvou minut na hřišti dostal nádherné uličky od Jirky Teznera a Franty Vaňka a, aniž se stihl na hřišti zadýchat, měl na svém kontě dvě vstřelené branky. Za dvě minuty nádherně uvolnil do gólové akce Michala Tótha a po dalších 5 minutách dovršil hattrick. K tomu mu stačilo pouhých 9 minut pobytu na hřišti. Zápas byl rozhodnut. Branky Tomáše Svory, který si parádně vyhověl s Pepou Javorou, a počtvrté Ladi Petra přehodivšího vyběhnutého Gruntoráda v závěru zápasu jen pečetily výsledek utkání.

Branky: Ladislav Petr 4, Michal Tóth 2, Tomáš Svora – Ladislav Kvapilík